Baita Clelia

Baita Clelia znajduje się przy via Campacc, w spokojnej i cichej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę i chcących odpocząć, a jednocześnie niedaleko centrum, w odległości ok. 500 metrów od nowej gondolki Cassana, połączonej ze stacją Carosello 3000. Około 50 metrów od budynku znajduje się przystanek bezpłatnego skibusu (linia blu i verde), którym można dostać się do centrum miasteczka oraz do innych wyciągów obu stacji: Carosello 3000 oraz Mottolino.

W budynku znajduje się sześć apartamentów o różnej strukturze oraz wielkości, dysponujące miejscami do spania dla 2-5 osób.

Apartamenty są wygodne, komfortowo wyposażone w alpejskim stylu, wnętrza są wykończone w drewnie i umeblowane tak, aby zagwarantować maksimum wypoczynku w wygodnych i przytulnych wnętrzach.

Wszystkie apartamenty są wyposażone w płytę ceramiczną, mikrofalówkę z funkcją piekarnika, lodówkę, ekspres do kawy, obszerne szafy w pokojach oraz TV. Do dyspozycji gości wifi, prywatny parking i narciarnia.

Apartamenty

Apartament 1 (pierwsze piętro)
typu bilocale (z jedną sypialnią), dla 2-3 osób, składa się z aneksu kuchennego, salonu z sofą, balkonu, sypialni małżeńskiej z pojedynczym łóżkiem i balkonem, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 2 (pierwsze piętro)
typu bilocale (z jedną sypialnią), dla 4 osób, składa się z aneksu kuchennego, salonu z rozkładaną sofą, balkonu, sypialni małżeńskiej z balkonem, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 3 (parter)
typu trilocale (z dwiema sypialniami), dla 3 osób, składa się z przestronnej kuchni, salonu z sofą, sypialni małżeńskiej oraz sypialni jednoosobowej, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 4 (parter)
typu trilocale (z dwiema sypialniami), dla 4 osób, składa się z aneksu kuchennego, salonu z sofą, sypialni małżeńskiej oraz sypialni małżeńskiej lub z pojedynczymi łóżkami, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 5 (drugie piętro)
typu trilocale (z dwiema sypialniami), dla 4-5 osób, przestronny apartament na poddaszu, składa się z aneksu kuchennego, salonu z balkonem, antresoli z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, sypialni małżeńskiej z balkonem oraz sypialni jednoosobowej, łazienki z wanną. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 6 (drugie piętro)
typu trilocale (z dwiema sypialniami), dla 4 osób, apartament na poddaszu, składa się z aneksu kuchennego, salonu z balkonem, antresoli z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, sypialni małżeńskiej z balkonem, łazienki z wanną. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.