Casa Fiocco di Neve

Free Wi-Fi

Free Parking

Casa Fiocco di Neve znajduje się przy via Florin, w dzielnicy San Rocco, ok. 2,5 km od centrum i strefy pieszej, w spokojnej i cichej okolicy, nieopodal tras biegowych i spacerowych oraz zaledwie kilka metrów od wyciągu orczykowego Amerikan oraz wyciągu Palipert, połączonych ze stacją Carosello 3000.

W pobliżu znajdziecie sklepy, supermarkety, bary, restauracje i pizzerie. W odległości zaledwie 30 metrów od budynku znajduje się przystanek bezpłatnego skibusu (linia blu i verde), którym można dostać się do centrum miasteczka oraz do większości wyciągów obu stacji: Carosello 3000 oraz Mottolino.

W budynku znajdują się dwa apartamenty o różnej strukturze oraz wielkości, oferujące miejsca do spania dla 5-7 osób.

Apartamenty są wygodne, komfortowo wyposażone i przestronne.

Wszystkie apartamenty są wyposażone w płytę elektryczną, mikrofalówkę z funkcją piekarnika, lodówkę, zmywarkę, duże szafy w pokojach oraz TV. Do dyspozycji gości wifi, prywatny parking i narciarnia.

Apartamenty

Apartament 1 (parter)
Typu quadrilocale (z trzema sypialniami), dla 6-7 osób, przestronny apartament, składa się z korytarza, kuchni, salonu z sofą i tarasem, trzech sypialni małżeńskich, dwóch łazienek z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.
Apartament 2 (pierwsze piętro)
Typu quadrilocale (z trzema sypialniami), dla 5-7 osób, przestronny apartament, składa się z korytarza, kuchni, salonu z rozkładaną sofą małżeńską, balkonu, dwóch sypialni małżeńskich i jednej sypialni jednoosobowej, łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości prywatny parking i narciarnia.